Alva Dona Hotel 5* UAI

Pershkrim i shkurter  

Hoteli ndodhet ne zonen e Belekut ne nje distance prej rreth 50 km nga aeroporti nderkombetar i Antalya-s. Hoteli ka nje dalje direkte ne det duke ofruar shume lehtesira per pushuesit. Ne kete hotel vihet re nje nderthurje midis bukurive te krijuara nga dora e njeriut dhe atyre te krijuara nga natyra.  

Akomodimi : 

 • Dhomat jane te gjitha me ajer te kondicionuar
 • TV LCD
 • Banje me te gjitha pajisjet
 • Minibar
 • Kasaforte me pagese extra
 • Tharese flokesh
 • Pasqyre
 • Telefon me lidhje direkte

Facilitete : 

Hoteli operon sipas parimit Ultra All Inclusive

 • Ofron sherbimin e 2 Restoranteve dhe 2 Bareve
 • Ushqimi dhe pijet jane te perfshira ne paketen Ultra all Inclusive
 • Show te perditshem dhe te pernatshem
 • Disco
 • Plazh privat me cadra dhe shtreter plazhi
 • 2 Pishina per te rritur dhe per femije
 • Sporte ujore dhe te ndryshme
725.jpg726.jpg727.jpg728.jpg

Fluturimet operohen nga kompanite "Turkish Airline" dhe/ose "Belleair"

Klikoni Butonin "REZERVO" per te marre cmimin "PAKETE"


* SUPER OFERTE * Mitsis Roda 5*AI ne Korfuz 71€/Personi/Nate/AlI Inclusive gjate muajit Qershor * SUPER OFERTE * Meliton Porto Carras 5*HB , ZBRITJE -15% , per Early Booking deri ne 30 Qershor * SUPER OFERTE * Sithonia Porto Carras 5*All Inclusve , Deri -20% ZBRITJE , per Early Booking deri ne 30 Qershor Elinotel Polis 3*AI , Halkidiki , OFERTE -20% Zbritje , Pushime 21 Qershor - 03 Korrik Marbella Corfu 5*, KORFUZ me cmimin 62€/Personi/Nate/HB ose 85€/Personi/Nate/UAI gjate 1-16 Qershor