Bileta Trageti

“ REZERVONI ME LOLI TOURS JO VETËM TRAGETIN POR DHE KËNAQËSINË QË TË FAL DETI”

Të udhëtosh me target sot do të thotë jo vetëm dhe thjesht udhëtim por dhe kënaqësi e parftuar nga ndjesia qe te jep deti dhe horizontet që të shfaqen përpara syve. Nëse keni planifikuar një udhëtim me tragetet partnerë të agjensisë sonë jeni të lutur të n’a vizitoni në më parë. Në agjensinë tonë mund të gjeni çmimet më konkuruese në tregun e biletave të trageteve me akomodimet top-rated. Tek ne do të gjeni gjithmonë çdo variant të mundshëm për të gjetur më të mirën si në cilësi dhe në çmim për akomodimin tuaj në tragetet partnere me agjensinë tonë. Pas ndalesës prej tragetit udhëtimi juaj mund të vazhdojë më tej me komoditetin që të ofrojnë trenat e shpejtësive të larta me nisje nga “Stazione Centrale di Bari“ dhe me destinacione në qytetet kryesore europiane. 

Partnerët Tanë:

• ADRIA FERRIES

• VENTOURIS

• ILION LINES

• IONIS

• ARBERIA

• GRECIA

• VENEZIA LINES

Udhëtim me tren

Të udhëtosh me tren është tashmë një komoditet i cili mund t’ju ofrojë një shërbim më të lirë në krahasim me lëvizjet me avion nëpër Europë. Udhëtimi me tren ju jep juve mundësinë të shpëtoni nga stresi i transfertave nëpër aeroporte dhe të kohës që mund të humbisni nëpër sallat e tranzitit, check-in dhe kostot extra për bagazhet tuaja dhe taksat e fluturimeve. 

Ne mund t’ju ndihmojmë të gjeni itinerarin perfekt duke kërkuar përmes shumë mundësive të linjave hekurudhore, orareve dhe detinacioneve që operatorët tanë do kenë kënaqësinë t’ju ofrojnë me synimin e vetëm të gjetjes se mundësisë perfekte që do të kenaqte në maksimum kërkesat tuaja.

* SUPER OFERTE * Mitsis Roda 5*AI ne Korfuz 71€/Personi/Nate/AlI Inclusive gjate muajit Qershor * SUPER OFERTE * Meliton Porto Carras 5*HB , ZBRITJE -15% , per Early Booking deri ne 30 Qershor * SUPER OFERTE * Sithonia Porto Carras 5*All Inclusve , Deri -20% ZBRITJE , per Early Booking deri ne 30 Qershor Elinotel Polis 3*AI , Halkidiki , OFERTE -20% Zbritje , Pushime 21 Qershor - 03 Korrik Marbella Corfu 5*, KORFUZ me cmimin 62€/Personi/Nate/HB ose 85€/Personi/Nate/UAI gjate 1-16 Qershor